25 лютого 2021 року виповнилося 150 років з дня народження    Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури. Видатна дочка нашої держави Леся Українка – символ  нескореності та сили духу. Її образ актуальний і сьогодні, а в душі чи не кожного українця бринять рядки з вірша: «…Щоб не плакать, я сміялась».

З нагоди цієї події у стінах нашої школи відбувалися заходи з метою популяризації та вшанування творчості письменниці.

Діти  активно долучалися до святкування:

• для молодих школярів  був проведений єдиний урок «Вона мені знайома ще з дитинства»;
  • літературний брейн-ринг «З Українською в серці» відбувся між учнями 9-х класів
  • п’ятикласники  розгадували ребуси «Чи знаємо ми Лесю Українку»
  • учні 6-х класів переглянули відеофільм «Невідома Леся Українка» і віртуальну виставку «В її імені барви України».

18 лютого працівники Херсонської бібліотеки №6 завітали до нашої школи і провели в 9-А класі цікавий позакласний захід «Ні! Я жива, я буду вічно жити!». Переможці літературного конкурсу 25 лютого взяли участь у другому етапі змагань на кращого знавця творчості видатної поетеси, що був проведений у міській дитячий бібліотеці ім. Лесі Українки