Запорука здоров’я – повноцінне збалансоване харчування

Турбуючись про фізичний розвиток підростаючого покоління, ми всі розуміємо, що запорука здоров’я – повноцінне збалансоване харчування.

У цьому навчальному році мрії та сподівання учнів, вчителів та батьків Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім.О.С.Пушкіна Херсонської міської ради здійснилися.

Завдяки реконструкції в їдальні з’явилися харчоблок з новим обладнанням та сучасна обідня зала на 80 місць.   Учні школи почали отримувати повноцінне  гаряче харчування.        Адже багато років у школі функціонувала роздаткова, де діти могли придбати тільки буфетну продукцію, а обіди підвозили зі школи № 32.

31 жовтня 2016 року відбулося урочисте відкриття шкільної їдальні, на якому були присутні міській голова Миколаєнко В.В., депутати міської ради, начальник управління освіти Херсонської міської ради Ніконов Ю.М., керівник будівельної компанії Мангушев О.Ш., учні та батьки.