Складено відповідно до Постанови головного санітарного лікаря України  № 50 від 22 серпня 2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантинуу зв'язку поширенням корона вірусної хвороби (СОVID-19​)»:

1. Рух по території, коридорах, вхід у заклад освіти можливий лише у захисній масці або респіраторі. Для використаних одноразових масок в  коридорах встановлені спеціальні контейнери.

2. Вхід до закладу батьків, бабусь, дідусів або інших членів родини , крім осіб, які супроводжують здобувачів освіти з особливими потребами, суворо заборонено.

3.Для учнів початкової, середньої та старшої школи  визначено окремий вхід до закладу. Місця для обробки рук знаходяться на кожному вході. Рух учнів по закладу відбувається за спеціальною розміткою.

4.Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учнів щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.

5.Питний режим здійснюється з використанням індивідуальних пляшок води.

6. Харчування учнів здійснюється  за попередніми замовленнями, за окремим графіком для кожної паралелі.