Алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу

серед здобувачів освіти  та працівників закладу

Виявлено учня:

• Вчитель телефоном інформує чергового адміністратората медпрацівника.
  • Черговий адміністратор або медпрацівник забирає дитину до окремого медичного кабінета та повідомляє завгоспу про приміщення, яке необхідно дезінфікувати.
  • Дітей класу ізолюють (припиняється рух дітей по школі). У разі потреби викликається швидка медична допомога.
  • Технічний працівник дезінфікує приміщення.
  • Черговий адміністратор інформує батьків та УО про виявлення дитини з ознаками хвороби, обмежує вхід до приміщення, де перебуває дитина із симптомами.
  • Вчитель  проводить інструктаж з дітьми, які контактували з дитиною з ознаками хвороби.
  • Діти з  класу, де виявили дитину із симптомами, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень.
  • Якщо тест не підтверджує COVID-19, діти повертаються на навчання.

Виявлено працівника закладу:

• У разі виявлення співробітника з підвищеною температурою тіла понад 37,2 °C або із ознаками гострого респіраторного захворювання. Такий співробітник не допускається до роботи, негайнозвертається за медичною допомогою до сімейного лікаря.
  • При появі підвищеної температури тіла понад 37,2 °C або ознак гострого респіраторного захворювання вдома, співробітник повідомляє свого безпосереднього керівника та не виходить на роботу, одночасно звертаючись за медичною допомогою.